Schrey, Jeremias, I.
NameSchrey, Jeremias, I.
Birth-and-Death Datesborn 23. August 1645, died 28. September 1699
Gendermale
CountryGermany
Variant Names
Schrey, Jeremias; Schrey, Jer.
GND-DataSchrey, Jeremias, I.  
Documents
  • Title page
    Praecipue De Fructibus & Frumento in genere, deque cura rei Annonariae & prohibita frumenti exportatione &c.
    Rhetz, Johann ; Thomasius, Christian
    Francofurti ; Lipsiae : Schrey : Meyerus, [1687]