Zeitler, Christoph
NameZeitler, Christoph
Birth-and-Death Datesborn 1637, died 1710
Gendermale
CountryGermany
Variant Names
Zeitler, Christophorus; Zeitlerus, Christophorus
GND-DataZeitler, Christoph 
Documents
  • Title page
    Praecipue De Taxatione Frumenti & Vectigalibus de Frumento solvendis, deque Agricolis ac ipsorum privilegiis
    Thomasius, Christian ; Solter, Bernhard Christoph
    Francofurti ad Viadrum : Literis Zeitlerianis, 1678